FLAŞ HABER
Sosyal İçerik Platformu

Far Cry 5’ten oyun içi fragman geldi!

Far Cry 5’ten oyun içi fragman geldi!

Oyun dünyasında son günlerin en çok konuşulan oyunlarından biri olan Far Cry 5, geçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde duyurulmuştu. Barbar Batı teması mı olacak, başka bir konuya mı odaklanacak derken, modern zamanda geçeceği ortaya çıkan Far Cry 5’in, bugün ise oyun içerisinden birincil fragmanı yayınlandı ve oyunun konusun da ne olacağı aşağı yukarı ortaya çıktı.

Seride birincil defa olarak bizleri Amerika Birleşik Devletleri’nin Montana eyaletine götürecek olan oyunda, oyuncular hayatta kalmak ve özgürlüğü elde etmek için savaşırlarken, bu ağırbaşlı görünümlü oysa son derece kompleks dünyada tek başlarına ya da ayrıntılarıyla iki kişi olarak gezinebilecek. Oyuncular Far Cry 5’de, Montana’da yer alan kurgusal Hope County’de, yeni serif yardımcısı olarak oyuna başlayacaklar. Kasabanın şiddet yoluyla ele geçirilmesini tetikleyecek fanatik bir kült inancı olan Eden’s Gate Projesi göre senelerdir sessiz sedasız bir yaşam sürdüren Hope County’nin kaosunda kendilerini kaybedecek.

Ayrıca oyun içerisinde oyuncular, kült güçleriyle birlikte hava savaşına girmek için uçak kullanabilecekler. Kült üyelerinin izini sürerken ve tarım arazileri, ormanlar, dağlar ve nehirler arasında hayatta kalmak için kaynak toplarken ikonik Amerikan arabaları, kamyonlar, ATVler ve tekneler kullanabilecekler.

28 Şubat 2018’de PlayStation 4, Xbox One, Project Scorpio ve PC platformu için çıkış yapacak olan Far Cry 5’in birincil fragmanını ve karakterleri tanıtan öteki videoları aşağıdan izleyebilirsiniz:

sizlere www.onthemag.com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ