FLAŞ HABER
Sosyal İçerik Platformu

Godzilla vs Kong filminin yönetmeni sonunda muhakkak oldu

Godzilla vs Kong filminin yönetmeni sonunda muhakkak oldu

Godzilla ve Kong filmlerinin gişede büyük başarı yakalamasını iyi değerlendiren yapımcı şirketler Legendary ve Warner Bros. Pictures, bir karar almış ve iki canavarı da bir filmde birleştirme için çalışmalara başlamıştı. Filmin oldukça ses getirmesini isteyen iki şirket filmin senaryosunu ise Karayip Korsanları serisinin senaristi Terry Rossio, Star Trek Beyond filminin senaristleri Patrick McKay, J.D. Payne, Lindsey Beer ve Cat Vasko, Maze Runner filminin senaristi T.S. Nowlin, Transcendence senaristi Jack Paglen ve son olarak da Babylon 5’in senaristi J. Michael Straczynski gibi isimlerden oluşan dinç senaryo ekibine itimat etmişti.

Ser verip giz vermeyen iki şirket, filmin senaryosunun sızmaması için neredeyse ince eleyip sık dokuyor. Senaristleri özel bir odaya kapatıp dış dünya ile bağlantılarını kesen Warner Bros. Pictures ve Legendary, senaryonun yazım aşamasında senaristlere olabilecek tüm rahatlığı sunmuş durumda. Filmin senaryosuna bu kadar siklet veren iki şirketin filmin yönetmenliğini kime itimat edecek soruları aklı kurcalar iken ilginç bir izah etme geldi. Acayip diyorum çünkü Godzilla ve King Kong hayranları filmin ünlü yönetmene itimat edileceğini düşünüyor iken iki yapımcı şirket, filmi amatör bir yönetmene itimat etti. Düşük bütçeli You’re Next ve The Guest adlı dehşet filmlerinde başarılı işlere imza atan Adam Wingard, Godzilla vs Kong filminin yönetmenliğini üstlenecek. Bakalım şirketin bu tercihi ne dek doğru bekleyip göreceğiz.

Unutmadan hatırlatalım; Warner Bros. Pictures’in açıklamasına tarafından filmin 2020 yılı içerisinde vizyona girmesi planlanıyor.
sizlere www.onthemag.com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ