FLAŞ HABER
Sosyal İçerik Platformu

Kıvanç Tatlıtuğ’u Bitirme Planı Olarak Dünyaya Gelen Savaşçı Dizisinin Yakışıklısı: Mert Öcal

Kıvanç Tatlıtuğ’u Bitirme Planı Olarak Dünyaya Gelen Savaşçı Dizisinin Yakışıklısı: Mert Öcal

“Analar neler doğuruyor” serimizde bu kere eksik ünlü, fazla yakışıklı bir bireyi ağırlıyoruz. Kendisi sarışın yakışıklı kontenjanının üstteki sıralarını şu ara zorluyor. Üstelik yeni rol alacağı dizi ile de adını sıkça duyacak gibiyiz. Buyrun Mert Öcal’ı daha yakından daima beraber tanıyalım, bilgilenelim, öğrenelim…

1. Ilk bakışta “Aaa Kıvanç mı o?” diyebilirsiniz fakat yok. Dünyadaki bütün sarışınların adı Kıvanç olacak diye bir kaide yok. Kendisinin adı Mert, Mert Öcal.

Mert Öcal (@mertocl)’in paylaştığı bir gönderi (24 May 2017, 04:43 PDT)

2. Ancak o da Kıvanç Tatlıtuğ gibi, Allah’ın boş gününde yaratılmış bir birey. Malzemeden hiç çalınmamış, bilakis bizden alıp ona vermiş yaradan.

#cosmopolitanturkiye #cosmopolitan Mert Öcal (@mertocl)’in paylaştığı bir gönderi (3 May 2017, 07:09 PDT)

3. Tabii ki bu yakışıklılığını biz değil kendisi daha önceden fark ettiği için bütün dünyanın da farkında olmasını sağlamış. Best Model 2004’ün Best’i seçilmiş, hatta aynı yıl Best Model of the World’ün de birincisi olmuş. Helal olsun…

Şu yazda bi gelemedi .. Mert Öcal (@mertocl)’in paylaştığı bir gönderi (20 Mar 2017, 14:02 PDT)

4. Dünya güzeli olduktan sonra bir sürü katalog çekimlerinde yer alan Mert (Böyle daha samimi oldu), ekranlarda gördüğümüz birçok dizide de oynadı aslında.

Maya.. Mert Öcal (@mertocl)’in paylaştığı bir gönderi (2 Mar 2017, 02:08 PST)

5. Bizim Okul, Doktorlar gibi dizilerde oynayan Mert’i siz en çok Özge Özpirinççi ve Buğra Gülsoy’un başrollerini paylaştığı Aşk Yeniden dizisinden hatırlarsınız.

Mert Öcal (@mertocl)’in paylaştığı bir gönderi (23 Şub 2017, 06:26 PST)

6. Peki şimdi nerede göreceğiz onu? Keşke yolda yürürken ya da kankalarla buluştuğumuzda aynı mekanda görsek ama o kadar şanslı değiliz.

Goodmorning Mert Öcal (@mertocl)’in paylaştığı bir gönderi (5 Şub 2017, 01:00 PST)

7. Fox TV’nin yeni dönem sevilen dizisi olan Savaşçı’nın kadrosuna dahil oldu kendisi. “Hangi rol acaba?” diye araştırdık, karşımıza şok bir bilgi geldi. İnşallah doğru değildir…

2 aydır elim kırıktı , artık daha iyi..kaldığımız yerden devam… @shadowfightclub #kickbox #muaythai #mma Mert Öcal (@mertocl)’in paylaştığı bir gönderi (19 Ara 2016, 01:21 PST)

8. Bu gül gibi adam, dünyanın best diye seçtiği nar tanesi Savaşçı dizisinde Terörist Baran olarak yer alacakmış… Yapım ekibinde kesin çekemeyen birileri var!

Mert Öcal (@mertocl)’in paylaştığı bir gönderi (3 Tem 2016, 03:59 PDT)

9. Halbuki Game of Thrones ülkemizde çekilse, al Mert’i koy Dothraki diye, yemin ediyorum sırıtmaz. Biraz da güneşte bekletirsen oldu bu iş!

Mert Öcal (@mertocl)’in paylaştığı bir gönderi (20 May 2016, 07:59 PDT)

10. “Vallahi hiç göstermiyorsun” diyeceğiniz yaşı da kaç olsa beğenirsiniz? 35. Evet, kendisi 29 Eylül 1982 doğumlu bir terazi burcu. (Burdan bakınca bile anlaşılıyor Terazi olduğu yalnız)

günaydın #fitness #workout #gym Mert Öcal (@mertocl)’in paylaştığı bir gönderi (20 Kas 2015, 00:35 PST)

11. Bu kadar yakışıklı adamı boş bırakırlar mı sanıyorsunuz? Evet bırakırlar, çünkü Mert, Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal ile olan ve evliliğe doğru giden ilişkisini yeni bitirdi. Hadi gözünüz aydın…

i m waiting.. Mert Öcal (@mertocl)’in paylaştığı bir gönderi (22 Eki 2015, 02:48 PDT)

12. Eee işte, analar tahtını yapıyor ama bahtını yapamıyor. Demek ki hayırlısı buymuş… Neyse, Mert’in önünde güzel bir kariyer var.

Temmuz @bestylemagazine çekimi..çok keyifli bir çekimdi , başta @hknylcn ‘ a @bediagunaydin , @buketbaydar @gamzeteq , @enginckmk ‘ e çok teşekkür ederim..ellerinize sağlık Mert Öcal (@mertocl)’in paylaştığı bir gönderi (2 Tem 2015, 02:06 PDT)

13. Biz de onu ekranlarda görmeyi sabırsızlıkla bekliyor, bakalım nasıl bir oyunculuk sergileyecek diyoruz. Onun da hakkını verirse şimdi Kıvanç düşünsün!

sevgili antrenorüm @sercanbolukbasi ile biraz çalıştık ..halada çalışıyoruz..kendinize iyi bakın .. #gym #fitness #work #transformation #MertÖcal Mert Öcal (@mertocl)’in paylaştığı bir gönderi (19 Nis 2015, 06:35 PDT)

sizlere www.onthemag.com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ