FLAŞ HABER
Sosyal İçerik Platformu

Kurtarmak yerine videoya çekti!

Kurtarmak yerine videoya çekti!
Kan donduran görüntüler Kuveyt’ten… Bir binanın yedinci katından düşmek üzere olan Etiyopyalı çalışanının yardım çağrısını dikkate almadı, kurtarmak yerine videoya çekti.

Sosyal medyada paylaşılan ve gündem olan videoda bir binanın yedinci katından düşmek üzere olan Etiyopyalı emekçi kadın görülüyor. Bayan işverenine yalvararak “Beni tutun, sarılın!” diyor. Işveren ise “Çılgın, gel içeri!” diyerek kadına destek etmiyor ve bu durumu videoya çekiyor.

Daha fazla dayanamayıp kendini bıraktı

El Arabiya’da yer alan habere tarafından; kadının bu duruma nasıl geldiği bilinmezken, düşmek üzere olan kadın daha fazla dayanamıyor ve pencere kenarını bırakıyor. Bu anlar anbean işveren tarafından kaydediliyor.

Neyse oysa kadın yumuşak bir çatıya sahip olan yan küçük binaya düşüyor ve önemli bir yaralanma olmadan kurtarılıyor. Sabahleyin El Salem bölgesindeki El Eiddan Hastanesi’ne nakledilerek hayata tutunuyor. Ancak kısa süre içerisinde bütün sosyal medyaya yayılan görüntüler büyük tepki toplarken, konut sahibi kadına herhangi bir yaptırım uygulanıp, uygulanmayacağı merak konusu…

sizlere www.onthemag.com farkıyla sunulmuşturBU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ