FLAŞ HABER
Sosyal İçerik Platformu

Monster’ın yeni laptop modellerinde bir arada

Monster’ın yeni laptop modellerinde bir arada

Yerli laptop üreticisi Monster oyunseverlere yüksek performansı uygun fiyatlarla sunma hedefi doğrultusunda hazırladığı yeni modellerini tanıttı. Monster’la özdeşleşen yüksek performanstan imtiyaz vermeyen yeni laptop modelleri, fiyatlarıyla da kullanıcıları sevindirecek.

Monster yeni laptop’larında bir başlangıçta Intel’in Kaby Lake işlemci ailesinden Core™ i5-7300HQ işlemcisini kullanmış. Böylelikle kullanıcıların hoşnut kalacakları bir performans elde ederken yeni modellerin cazip bir fiyat aralığında kalması sağlanmış. Yüksek performansı garantilemek için oyunları yüksek grafik ayarlarında bile akan şekilde çalıştırabilen 4GB GDDR5 belleğe sahip NVIDIA GeForce® GTX1050 de bu konfigürasyona dâhil edilmiş.

Oyun bilgisayarlarının olmazsa olmaz diğer bileşenleri olan yüksek performanslı bellekler ve depolama üniteleri de yeni Monster laptop modellerinde yer alıyor. Dahası bütün modellerde yer alan 8/16 GB kapasiteli 2400MHz saat hızındaki bellekler ve 540 MB/s okuma, 465 MB/s yazma hızına sahip 240GB kapasiteli SSD depolama birimleri, Monster’ın eşsiz kişiselleştirme seçeneği baştan sona kullanıcıların isteklerine kadar artırılabiliyor. Dikkatle seçilen bileşenler tamamen kullanıcıların darboğaz gibi sıkıntılar yaşamaması garanti edilmiş.

Monster laptop modellerini ideal oyun bilgisayarı yapan özellikler bunlarla da sınırlı değil. Bütün modellerde yer alan Full HD 1920×1080 çözünürlükteki Mat LED ekran, beyaz ya da RGB aydınlatmalı Türkçe Q klavye, USB 3.0 ve USB 3.1 (Type-C) temas portları oyun onarken ya da jurnal kullanımda üst düzeyde bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Hem bütün yeni laptop’lar, barındırdıkları Ufak DisplayPort temas noktaları ile harici monitörlere 144Hz Full HD ve 4K 60Hz görünüm aktarımına izin vererek en küçük detayına dek oyun tutkunları düşünülerek tasarlandıklarını gösteriyor.

Basın Bülteni
sizlere www.onthemag.com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ