FLAŞ HABER
Sosyal İçerik Platformu

Mutlaka İzlemeniz Gereken 10 Animasyon Kesiti

Mutlaka İzlemeniz Gereken 10 Animasyon Kesiti

Öncelikle bu videoları spoiler yemeniz için değil, kesitleri görüp animasyonların tamamını izlemeye cesaretlendirmek için yayımlamış bulunmaktayım.  İzlerken sizin de benim gibi eğlenebilmeniz dileklerimle…

1. Coraline

CoralineCoraline Coraline adlı animasyondan alınmış bir kesittir. Inanılmaz bir canlandırma başlangıcı olmakla beraber görsel açıdan da epeyce beğenebileceğiniz bir videodur.

2. Coraline

CoralineCoraline Yeniden bir Coraline kesitidir. Üstteki komşusunun sirk gösterisini arkadaşıyla beraber izleyen bir Coraline sahnesidir.

3. Coraline

CoralineCoraline Coraline’ın diğer babası (Other Father) ona bu eğlenceli şarkıyı yazmıştır. Piyano çalıyor gibi görünse de piyano onu çalmaktadır.

4. Corpse Bride

Corpse BrideCorpse Bride Harikulade ”soundtrack”leri ile Corpse Bride, tekrar bir animasyon kategorisinin konusudur. Victor ve Ölü Gelinimizin müthiş uyumunu bir kere daha kanıtlamaktadır.

5. Corpse Bride

Corpse BrideCorpse Bride Bir nikah hazırlığı ne dek eğlenceli olabilir ki? Bu hazırlığı eğlenceli yapan dişi örümcekler midir yoksa denizci iskeletler mi?

6. Mary ve Max

Mary ve MaxMary ve Max İntihar öncesi şarkısı durumundadır.  Böylesine genç yaşta Mary neler yaşamış olabilir?

7. Wall-E

Wall-EWall-E Terk edilmiş dünyanın iyi niyetli temizlikçisi birincil defa aşık olur. Ve aşık olduğu robotu yanından hiç ayırmaz.

8. Chicken Run

Chicken RunChicken Run Bir turtanın yapımı ancak bu değin riskli ve zor olabilirdi. ”Eğer kendinizi Bayan Tweedy’nin turta makinesinde bulmak istemiyorsanız uysal bir tavuk olun” konulu bir kesittir.

9. Up (Yukarı Bak)

Up (Yukarı Bak)Up (Yukarı Bak) Herkesin mutlaka bir yerlerde gördüğü bu sevimli kesit, ihtiyar Carl’ın karısı Ellie ile geçirdiği vakitleri konu almaktadır. Ne dek hüzünlü görünse de güzel süre geçirmenin kıymetli olduğu konusunu, izleyen herkese aktarabilmektedir

10. The Incredibles – 100 Mile Dash

The Incredibles – 100 Mile DashThe Incredibles – 100 Mile Dash Fantastik ailenin fantastik çocuğu Dash, sona ermek bilmeyen bir koşuşturmacanın içerisindedir. Ablası da işin içine girince yeniden izlenesi bir kesit ortaya çıkıyor. sizlere www.onthemag.com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ