FLAŞ HABER
Sosyal İçerik Platformu

Paramanya, 2. yılını kutluyor

Paramanya, 2. yılını kutluyor

Netmarble Türkiye’nin 6 milyon kullanıcıya sahip olan mobil masa oyunu olan Paramanya, Türkiye’de 2’nci yılını kutluyor. bununla birlikte Türkiye’nin tek mobil e-spor oyunu olan Paramanya, yıldönümü şerefine bütün oyuncularını heyecanlandıracak ve oyun zevkini zirveye çıkaracak özel faaliyetler, sürpriz ödüller ve yeni karakterler sunuyor.

Paramanya’nın yıldönümü nedeniyle oyuna giren her oyuncuya 1000 elmas kazanma şansı veriliyor. Hem özel etkinlikleri tamamlayanları da sürpriz ödüller bekliyor.

Ücretsiz indirme, Türkçe seslendirme, bütün mobil cihazlara uyumluluk gibi özelliklerin yanı sıra Paramanya, oyunculara zarları yuvarlayıp ister arkadaşlarıyla ister aileleriyle dünyayı turlama fırsatı sunuyor. Keza oyunda bulunan 10 adet birbirinden öbür harita, yepyeni şahsiyet kartları ve aksesuarlarla ağırlama hiç bitmiyor.

Paramanya’nın 2’nci yaş gününü kutlayan Netmarble EMEA Pazarlama ve Mobil Direktörü Aras Şenyüz, “Dünyanın çoğu ülkesinde olduğu gibi, Paramanya ülkemizde de çok seviliyor. Kanuni Sultan Süleyman, Nasreddin Hoca gibi Türk tarihinin manâlı karakterleri ile oynayabilme şansı tanıyan Paramanya, Türkiye Haritası’yla da ülkemizde bulunan en önemli tarihi eserlerle kültürümüze özgü içeriklere sahip” dedi.

Paramanya’nın Türkiye’nin birincil mobil e-spor oyunu olduğunun altını çizen Aras Şenyüz, “Türkiye’nin en sevilen mobil oyunlarından biri olmayı başaran Paramanya’ya yeni içerikler ve maceralar ekleyerek Türk oyuncuların keyfini ve heyecanını daha nice yıllar zirvede tutmak için çalışacağız” diye konuştu.

Basın Bülteni
sizlere www.onthemag.com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ