FLAŞ HABER
Sosyal İçerik Platformu

‘Sedat Peker’e verilen ödül’ açıklaması

‘Sedat Peker’e verilen ödül’ açıklaması

Milliyet gazetesi tarafından yapılan açıklamada, ‘Şehrin En İyileri Ödül Töreni’ adı altında yapılan organizasyonla bağlantılarının olmadığı belirtildi. Konuyla ilgili hukuki operasyon için başvurulduğu vurgulandı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“24 Mayıs 2017 tarihinde 2K Media (Best Mekan Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.) kadar düzenlenen ‘Şehrin En İyileri Ödül Töreni‘ adlı organizasyonda, imtiyaz haklarına sahip olduğumuz, basın sektörünün en köklü ve dev markaları “Milliyet” ve “Vatan” markalarının, Gazetelerimizin hiçbir onayı ve izni olmaksızın kullanıldığını ve değişik mecralarda adı geçen organizasyonla anılarak yayımlandığını öğrenmiş bulunuyoruz.

Gazetelerimizin Kurumsal olarak düzenlemiş olduğu ödül törenleri aşağıda yer almakta olup, Yayınlama Kuruluşlarımızca diğer bir ödül verilmemektedir.

– Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri

– Haldun Taner Yılın Öykücüsü Ödülü

– Örsan Öymen Yılın Araştırmacılık Ödülü ve

– Abdi İpekçi Yılın Gazetecilik Ödülü

Gazetelerimizin, adı geçen organizasyona/ödül törenine sponsor olmadığını, herhangi bir ilgisinin bulunmadığını bildiririz.

Laf konusu törenin ödül sahiplerini tebrik eder, organizasyonu gerçekleştiren 2K Media (Best Mekan Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.) ile ilgili olarak da hukuki müracaatlarımızı başlatmış bulunduğumuzu bildiririz.

Kamuoyuna duyurulur.”

SEDAT PEKER‘E ‘EN HAYIRSEVER İŞADAMI ÖDÜLÜ’

Uyruk Gazetesi göre geleneksel olarak düzenlendiği bahis edilen Şehrin En İyileri Ödül Töreni’nde bu sene “En iyiliksever iş adamı” kategorisinde ödül Sedat Peker’e verilmişti.

Benzer törende, yeme-içme, mekan, otel, işletmeci, marka sahibi, meslek adamı, şef, ve AVM’lerin bulunduğu 50 ayrı kategoride ödüller verildi.

‘300 BİN TL BAĞIŞLADI’

Törenin sunuculuğunu yapan Cem Davran, bu ödülün Peker’e verilme nedenini şöyle anlattı: ‘Sayın Peker, Kansersiz Hayat Derneği’ne, çocuklarımız için 300 bin TL bağışladı.’

sizlere www.onthemag.com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ