FLAŞ HABER
Sosyal İçerik Platformu

Türk işadamlarına büyük şok! Sabaha değin bekleyecekler

Türk işadamlarına büyük şok! Sabaha değin bekleyecekler

Moskova’da yarın kapılarını açacak fuar Türkiye deri sektörünün de yıl her tarafında beklediği etkinliklerden biri. Türkiye firmaları bir yıl baştan başa hazırladıkları koleksiyonları yarınki fuarda sergilemeyi planlıyor.

Fuara bulunma üzere Türkiye’den giden 60 firmanın yetkilisi dünden beri Moskova’ya girmek için bekliyor.

Anılan isimler aralarında bulunan Türkiye Deri Vakfı Başkanı Kıyasettin Temuçin, “2015 yılındaki uçak faciası sonrası iki sene bu fuara biz katılmamıştık. Bu yıl her tarafta katılma kararı aldık. Dün bir grup geldi ikinci grup da bugün Moskova’ya geldi. Ancak, bütün mallar tek tek açılıp bakılıyor. Biz getirdiğimiz ürünlerin görsellerini zaten elektronik ortamda da bulunduruyoruz; bunlara bakılsa 5-10 dakika içinde iş çözülür.

Ancak bütün valizler bir bir açılıyor. Bu da her bir firmanın işinin saatler sürmesi aramak. Diğer ülke yetkilileri de geliyor ve onlar 5 dakika içinde geçiyor. anlaşılan, gelmemizi istemiyorlar. Yoksa bu durumun diğer bir izahı olamaz. Fuar yarı açılıyor. Bizim buradan çıkmamız yarın sabahı bulur. Saatlerdir bekliyoruz tam bir ızdırap” bu yaşadığımız dedi.

sizlere www.onthemag.com farkıyla sunulmuştur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ